Václav Kostelecký

Z Kameniček

olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD V. Kostelecký, rám

ID: 1404

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:08

Aktuální cena: 301 CZK (13 €)