Hoffmann

Pradleny

akvarel, papír, 32,5 x 28,5 cm, sign. PD Hoffmann, zažloutlý papír

ID: 1414

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:05

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)