Kupky sena

olej, plátno, 1925, 32 x 48,5 cm, sign. PD , klínový rám

ID: 1431

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:19

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)