Venkov

akvarel, papír, 1943, 34 x 25 cm, sign. LD , rám

ID: 1432

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:15

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)