J. Franta

Sekáči

olej, plátno, 1941, 35 x 45 cm, sign. PD J. Franta 2. II. 41, rám

ID: 1436

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:04

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)