Josef Novický (1927)

Dívka s liškou

kombinovaná technika, karton, 20 x 20 cm, sign. LD Novický , rám, na zadní straně značeno autorským razítkem

ID: 1439

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:23

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu