Pod horami

olej, plátno na kartonu, 24 x 18 cm, klínový rám, zašpiněná malba

ID: 1441

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:20

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)