K. Baloun (1909)

olej, karton, 24 x 27 cm, sign. PD K. Baloun, rám

ID: 1472

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:01

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu