Alena Anderlová (1977)

Slon

olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014

absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

ID: 19618

Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)