Alena Anderlová (1977)

Motorkář I

olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

ID: 19619

Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)