Jakub Stretti (1967)

Rackové

akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám

absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

ID: 19624

Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)