Roman Trabura (1960)

Kostel

arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

ID: 19628

Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)