Otto Placht (1962)

Universo Shipibo

akryl, reflexní barvy, plátno, 2010, 110 x 80 cm, sign. vzadu , dílo výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzivní práce.

žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

ID: 19632

Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)