Karel Schadt (1888-1955)

malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni, do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslavii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů.

olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám

malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

ID: 19638

Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)