Josef Procházka (1909-1984)

Borový remízek

olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

Literatura: Publikováno : Známý - neznámý malíř Josef Procházka, vydala Galerie Goltzova tvrz Golčův Jeníkov 2011, č.5 str.6

ID: 19640

Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)