Roman Franta (1962)

Pod mrakem

olej, plátno, 2015, 110 x 130 cm, monogr. vzadu R. F. 2015

žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

ID: 19651 (V)

Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.360 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 59.000 CZK (2.360 €)