Lenka Pilařová (1972)

Náčelník

akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

ID: 19655 (V)

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)