Pavel Matyska (1977)

Zelená noc

akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

ID: 19656

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)