Ladislav Maria Wagner (1945)

Zeď nářků

olej, sololit, 1993, 65 x 72,5 cm, sign. LD Ladislav M. Wagner 1993, rám, jedním z charakteristických znaků Wagnerových obrazů je experiment s variací technik, které při své tvorbě používá. Ať už se jedná o techniku olejové lazury nebo vrstvení barevných akrylátových ploch. Dalším, charakteristickým rysem objevujícím se v obrazech Ladislava Wagnera, jsou řezy a trhliny, které systematicky protkávají dění na obraze. Autor byl v roce 2002 oceněn Cenou Evropské unie umění za uměleckou činnost doma i v zahraničí. Jeho jméno je zapsané v Almanachu Evropské kultury

ID: 19662 (V)

Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)