Jaroslav Valečka (1972)

Panenka

olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám

Vystaveno: vystaveno 2018 Galerie FONS, Pardubice

Literatura: reprodukováno, 2017, Sen o severu, katalog OGL Liberec

ID: 19664

Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)