Karel Valter (1909-2006)

Domek

olej, sololit, 1977, 25,5 x 32 cm, sign. PD Valter K. 77, rám

člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

ID: 19668

Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)