Igor Grimmich (1979)

Problém s kotelnou

akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 19669 (V)

Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)