Radim Malát (1930-1997)

Dialog I.

kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69

Vystaveno: vystaveno v galerii Vltavín, Vzpomínka na Radima Maláta, 2008

Provenience: z pozůstalosti autora

ID: 19673 (V)

Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)