Zdeněk Daněk (1977)

Na čekané

olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

Vystaveno: 2007 – Nová Trpělivost, Výstavní síň Mánes, Praha; 2008 – Druhá příroda, galerie U Jonáše, Pardubice, 2008 – Druhá příroda, galerie Kritiků Adrie, Praha, 2009 – Zdeněk daněk/Jan Krtička, galerie Sýpka, Valašské Meziříčí, 2011 – Lovu zdar, Nitranská galerie, Nitra, 2011 – Krajina, galerie moderního umění v Hradci Králové, 2016 – Muzeum v Říji, Regionální muzeum v Chrudim

ID: 19674

Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)