Zdenka Marie Nováková (1939)

Soumrak nad městem

olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám

žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

ID: 19681

Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)