Svatopluk Klimeš (1944)

Jökullsarlón (Island)

pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K

žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

ID: 19683

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)