Aleš Lamr (1943)

Nebeský ovál

akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14

ID: 19685

Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)