Pavel Besta (1958)

Místo nohou křídla

olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, Působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevnosti.

žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

ID: 19686

Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)