Lukáš Miffek (1978)

Not my fault

olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek

žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

ID: 19688

Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)