Jan Spěváček (1973)

Vítr v rákosí

akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám

ID: 19689

Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)