Josef Multrus (1898-1957)

Odpočinek

olej, sololit, 32 x 40,8 cm, sign. PD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům a tlumenější barevnost

Provenience: Antikvariát Dlážděná

žák prof. J. Bendy a V. Nechleby

ID: 18 (V)

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:34

Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)