František Říha (1910-1986)

Silnice v krajině

olej, sololit, 40 x 12 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem

ID: 21 (V)

Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.135 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2017 23:02

Aktuální cena: 29.500 CZK (1.135 €)