Jan Javorský (1903)

Zlatá ulička

litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena

ID: 321 (V)

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:22

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)