Ota Bubeníček (1871-1962)

V tišinách

olej, tempera, karton, 24,7 x 34,5 cm, sign. LD O Bubeníček, rám, na zadní straně starý ověřovací list, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rám mírně poškozen

ID: 1 (V)

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 16:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)