Jiří Rada (1929-2011)

Tání (z cyklu Probuzená krajina)

olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

ID: 27 (V)

Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)