Jiří Načeradský (1939-2014)

Kudlanka v dešti

akvarel, tuš, papír, 2003, 45 x 62,5 cm, sign. LD Načeradský 2003

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 30 (V)

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)