Václav Chochola (1923-2005)

C HS Fáze

autorizovaný tisk fotografie, 1968, 24,4 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

Provenience: Archiv B a M Chochola

žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

ID: 1 (V)

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 18:00

Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID6038 Historie příhozu