Sobotková

Masky

litografie, 1999, 32,5 x 27,1 cm, sign. PD Sobotková 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

ID: 22

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:24

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5652 Historie příhozu