František Zálešák (1929)

Pražské mosty

litografie, 1986, 40,8 x 39,3 cm, sign. PD FZálešák 1986, 88/200, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír

žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

ID: 27 (V)

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:26

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)