Petr Fiala (1968)

Nad městem II

litografie, 2010, 54 x 76 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 16/39

studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

ID: 30 (V)

Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:29

Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)