Šarka Bartoňová

Řez cibulí?

litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

ID: 31 (V)

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:30

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)