Slivoň lékařská (PF 2005)

litografie, 2004, 12,8 x 7,8 cm, sign. DU

ID: 12

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:24

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID2050 Historie příhozu