Emil Kotrba (1912-1983)

Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 20 (V)

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:40

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)