Micky Mouse (PF 1935)

litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC

ID: 45 (V)

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:30

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)