Josef Liesler (1912-2005)

Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler

ID: 67 (V)

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:14

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)