Ladislav Stejskal (1910-1983)

Zátiší s vínem (PF 1965)

litografie, 1965, 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal 65, lehce zažloutlý papír

žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

ID: 76

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 17:32

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu