IKONA

Bohorodička

malba na dřevě, 19. století, 35,6 x 31,3 cm, ikona Bohorodičky zobrazuje tzv. typ Panny Marie Kazaňské, která je doprovázena archanděly Michaelem a Gabrielem. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

ID: 102

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)