Antonín Augusta (1891-1940)

Dva pohledy na zimní ves

2x olej, plátno, 18 x 30/18 x 30 cm, oba sign. PD A. Augusta, rám

ID: 605

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:05

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)