Jiří Bouda (1934-2015)

Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94

ID: 12

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:26

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)