Václav Bláha (1949)

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Nohy

litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

ID: 340

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:07

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)